Mátrix Közhasznú Alapítvány - Gyermekmentés, szociális segítő programok! Mátrix Közhasznú Alapítvány

Az alapítvány gyermekmentő, szegénység elleni, oktatói, készségfejlesztői, kulturális, támogatói feladatokat lát el. Adó egy százalék adóegyszázalék - Adó 1 felajánlását köszönettel fogadjuk!

OVERVIEW

The site matrixalapitvany.hu currently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have examined twenty-one pages within the website matrixalapitvany.hu and found five hundred and ninety-two websites associating themselves with matrixalapitvany.hu. There are one mass web accounts enjoyed by this website.

MATRIXALAPITVANY.HU TRAFFIC

The site matrixalapitvany.hu has seen alternating levels of traffic until the end of the year.
Traffic for matrixalapitvany.hu

Traffic ranking (by month) for matrixalapitvany.hu

Traffic ranking by day of the week for matrixalapitvany.hu

FVSZME - Kezdőlap

Your browser does not support the audio element.

Bohócdoktorok, adó 1 százalék felajánlás Karitáció Alapitvány

Bohócdoktorok, adó 1 százalék felajánlás. A Bohócdoktorok Gyógyító Csapat 2008 óta sikeres. Fontos küldetésünk, hogy a beteg gyermekeket vidámsággal segítsük a mihamarabbi gyógyulás irányába. Valentin nap alkalmából a Karitáció Alapítvány Bohócdoktorai utcai örömszerzést tartottak.

WHAT DOES MATRIXALAPITVANY.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of matrixalapitvany.hu Mobile Screenshot of matrixalapitvany.hu Tablet Screenshot of matrixalapitvany.hu

MATRIXALAPITVANY.HU SERVER

We identified that a single root page on matrixalapitvany.hu took one thousand two hundred and sixty-five milliseconds to come up. Our crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider matrixalapitvany.hu not secure.
185.43.205.153

We detected that this domain is utilizing the Apache/2.2.22 (Debian) os.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site matrixalapitvany.hu states the following, "Gyermekmentés, szociális segítő programok! 201508." We noticed that the webpage also stated " Támogassa a Gyermekek megmentését! 500 gyermeket fogad a SZIN CsodaFalu." It also stated " A 2015-ös Szegedi Ifjúsági Napok keretein belül kerül megrendezésre a SZIN CsodaFalu , ahol 5 napon keresztül, napi 100 hátrányos helyzetű gyermeket vendégel meg a SZIN szervező csapata és a Mátrix Közhasznú Alapítvány. Nagyszénási gyerekek kaptak gyermeknapi ajándékot. Tonnányi ruhát, cipőt, játékot, számítógépet adományoztunk a nagyszénási rászoruló családoknak." The header had Adó egy százalék adóegyszázalék MÁTRIX Közhasznú Alapítvány - gyermekmentés as the highest ranking keyword. This keyword was followed by szegénység elleni küzdelem, oktatás, and készségfejlesztés which isn't as urgent as Adó egy százalék adóegyszázalék MÁTRIX Közhasznú Alapítvány - gyermekmentés. The other words the site used was kultúra. vendéglátás is also included but might not be understood by search engines.

ANALYZE MORE WEB SITES

Transporter mieten Zürich, Lieferwagen Zügelwagen Umzugswagen Zügelauto LKW und Sprinter in Zürich mieten, mietex.ch

Transporter XXL , Hebebühne. Mit dem Kompakten Transporter haben Sie mehr als genug Platz für Ihren Kleintransport. Selbst wenn Sie Geosses vorhaben, liegen Sie Mit dem langen Transporter bei uns richtig . Planen Sie einen Umzug oder einen grossen Transport? So liegen Sie mit dem grossen Transporter mit Hebebühne garantiert richtig . Unfassbar wieviele Sache Sie in den Xl- Lieferwagen bekommen .

Blog de oOH-desgensoOH - HOLLYWOOD - Skyrock.com

Je les aime tout simplement. Qui reve de t o. Ut et de rien qui aime ces gens agé a peine de 13 ans. Qui va en faire un bl o. Retape dans le champ ci-dessous la suite de chiffres et de lettres qui apparaissent dans le cadre ci-contre.

Blog de Oomph81 - LOULILOUL. - Skyrock.com

Les petits pois volants sur la lune tiennent compagnie à Hitler et font la guerre ensemble contre les pâquerettes carnivores.

Blog de pitchou128 - Blog de pitchou128 - Skyrock.com

Clique ici pour poster un commentaire en étant identifié avec ton compte Skyrock. Et un lien vers ton blog ainsi que ta photo seront automatiquement ajoutés à ton commentaire.